Sukcesy uczestników Radom Music Drive!

 

Ostatnio coraz częściej słychać w Polsce o uczestnikach Radom Music Drive w Resursie. Nasz całoroczny turniej muzyczny przyciągą w większości młode zespoły rockowe, które zwykle stawiają swoje "pierwsze sceniczne kroki" w Radomiu.

Tak było z zespołem Rosa, który w listopadowym finale Radom Music Drive 2010 zdobył nagrodę publiczności. W ostatni weekend ekipa z naszego miasta wystąpiła w kolejnej edycji programu Must Be the Music, ze swoją wersją energetycznej "Are You Gonna Be My Girl" zespołu Jet.

Rosa również dała mocnego muzycznego kopniaka i nim właśnie wyważyła sobie drzwi do kolejnej rundy telewizyjnego talent show. Cztery głosy na "TAK" od jurorów programu są dobrym prognostykiem na przyszłość. Podczas finału Radom Music Drive 2010 w Resursie dopingowało ich kilkaset osób. Teraz bez wątpienia liczbę tę można śmiało pomnożyć przez 1000.

Wy również możecie im pomóc w dalszym ciągu programu Must Be the Music poprzez głosowanie, odbywające się za pośrednictwem strony internetowej: https://www.facebook.com/ROSAtvofficial?fref=ts

 

Na nieco innym etapie muzycznej kariery są członkowie pabianicko – łódzkiego składu Zgiełk. Na "scenicznym koncie" mają już całkiem sporo lat (zespół powstał w 2002 roku). Wykreowali również swój własny muzyczny świat, który opiera się w dużej mierze na folklorze i historiach włokienniczych podwórek Łodzi i Pabianic. W niektórych utworach można się również doszukiwać nieco socjalistycznych (w pozytywnym znaczeniu) "nutek".

W każdym razie zespół Zgiełk w świetnym stylu wygrał Radom Music Drive 2013. A teraz coraz głośniej w ogólnopolskich mediach o ich płycie, która ukaże się już wkrótce. A będzie właśnie rockowym nawiązaniem do piosenek z łódzkich podwórek. http://lodz.tvp.pl/19545014/zgielk-wraca-do-korzeni

 

Wszystkim uczestnikom Radom Music Drive życzymy dalszych sukcesów!

CMS by Quick.Cms| Projekt: StudioStrona.pl